Medarbetare

Medarbetarna på Cloud Enablers är olika på många sätt med erfarenheter från olika branscher och verksamheter men också med olika bakgrund. En sak har vi dock gemensamt – vår önskan att skapa verkligt värde för våra kunder! Vi har också tillgång till vårt omfattande nätverk av experter som vi kan anlita vid behov.

Patrik Lemner

Patrik Lemner

CEO

Telefon: +46 73-3987031
E-post: patrik.lemner@cloudenablers.se

Mattias Jonasson

Mattias Jonasson

Cloud architect

Telefon: +46 72-3225956
E-post: mattias.jonasson@cloudenablers.se

Sarah Söderberg

Sarah Söderberg

Project Manager & Recruiter

Telefon: +46 73-4441406
E-post: sarah.soderberg@cloudenablers.se

 

Stefan Svensson

Stefan Svensson

CTO

Telefon: +46 73-3983204
E-post: stefan.svensson@cloudenablers.se

Davide Bracaglia

Davide Bracaglia

Full-stack developer & Cloud architect

Telefon: +46 70-6589706
E-post: davide.bracaglia@cloudenablers.se

Rickard Wallin

Rickard Wallin

Full-stack developer

Telefon: +46 73-5304095
E-post: rickard.wallin@cloudenablers.se

 

Anders Wallin

Anders Wallin

Senior Advisor

Telefon: +46 70-5256329
E-post: anders.wallin@cloudenablers.se

Gastón Zitelli

Gastón Zitelli

Full-stack Developer & UI/UX Designer

Telefon: +46 70-9262395
E-post: gaston.zitelli@cloudenablers.se